NewsRecenzja
NewsArtykuł

Mega Man podbija Nintendo Switch Online – 5 klasycznych gier dołącza do biblioteki

Nintendo właśnie rozszerzyło ofertę swojej popularnej usługi Nintendo Switch Online…

7 czerwca 2024

Nintendo właśnie rozszerzyło ofertę swojej popularnej usługi Nintendo Switch Online o kolejnych pięć kultowych tytułów. Seria Mega Man, która podbiła serca graczy na całym świecie, dokonała swego ponownego wejścia na arenę, tym razem przenosząc klasyczne gry z Game Boya na nowoczesną platformę cyfrową.

 

Oto pełna lista dołączonych klasyków:

  • Mega Man: Dr Wily’s Revenge – pierwsze przenośne przygody Mega Mana, w których musi on powstrzymać zemstę Dr. Wily’ego i jego nową kreację, „Mega Man Killer”. Czy uda się naszemu bohaterowi ponownie uratować świat?
  • Mega Man II – tym razem Dr. Wily ukradł eksperymentalny Time Skimmer i wykorzystuje go do swoich nikczemnych celów w przyszłości. Na szczęście Mega Man wraz ze swoim zaufanym robotycznym psem Rush wkracza do akcji!
  • Mega Man III – walka z Dr. Wily’em przenosi się do najgorętszych miejsc na Ziemi. Naukowiec wraz ze swoimi buntowniczymi robotami wierci dziury aż do roztopionego rdzenia planety, aby zebrać energię do swojego kolejnego wynalazku. Przyłącz się do Mega Mana i Rusha w tej akcji pełnej poziomów, które prowadzą przez twierdzę złowieszczego naukowca.
  • Mega Man IV – World Robot Expo wpada w ręce szaleńczego Dr. Wily’ego. Dzięki urządzeniu do kontrolowania umysłów, przekształca wszystkie roboty w mieście w swoją prywatną armię niszczycieli. Jedynym robotem poza kontrolą Dr. Wily’ego jest Mega Man, który razem z Rushem zamierza raz na zawsze powstrzymać diaboliczne plany doktora.
  • Mega Man V – podczas spokojnego spędzania czasu ze swoją siostrą Roll, Mega Man zostaje zaatakowany przez potężnego robota o imieniu Terra, który zwiastuje inwazję kosmicznego robotów z zamiarem podboju Ziemi. Po regeneracji w laboratorium Dr. Lighta, Mega Man rusza w świat, by stawić czoła kosmicznym wrogom z nową, potężną bronią – Mega Arm!

Dołączenie tych klasycznych gier do usługi Nintendo Switch Online to nie tylko kolejny krok w rozwoju cyfrowej biblioteki gier, ale również odpowiedź na zapotrzebowanie fanów retro gamingu. Grając w te tytuły, nowe pokolenia graczy mają okazję doświadczyć nostalgicznego uroku oryginalnych przygód Mega Mana, a starsi fani mogą ponownie zanurzyć się w dobrze znanych światach.

Jeśli jesteś posiadaczem subskrypcji Nintendo Switch Online i zarazem miłośnikiem serii Mega Man, to masz powody do radości – Nintendo właśnie dostarczyło Ci godziny wspaniałej zabawy.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *