Nintendo-niezapowiedziane-gry
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo ma asa w rękawie. Niezapowiedziane dotychczas tytuły pojawią się w tym roku

Nintendo do końca tego roku ma w planach wydanie kilku…

8 lutego 2019

Nintendo do końca tego roku ma w planach wydanie kilku naprawdę wielkich pozycji. Luigi’s Mansion 3, Daemon X Machina, Fire Emblem: Three Houses czy „nowe Pokemony” to produkcje, na które czeka cały świat. Jak się okazuje, Nintendo planuje wydać w tym roku gry, o których jeszcze nawet nic nie słyszeliśmy.

 

Line up na ten rok dla Nintendo Switch zapowiada się naprawdę fantastycznie. A gdy dodamy, że są tytuły które nie zostały jeszcze zapowiedziane, a mają zawitać na konsoli japońskiej firmy w tym roku, robi się jeszcze ciekawiej! Jeden z Dyrektorów Nintendo, Shinya Takahashi podczas sesji Q+A ( pytania i odpowiedzi ) dał nam znać, że nie wiemy jeszcze wszystkiego co Nintendo chce nam zaserwować w 2019 roku:

 

Słyszałem osoby które mówią, że mamy tendencję do powolnego rozwoju, co w żadnym przypadku nie jest prawdą. Aktualnie tworzymy tytuły, których jeszcze nie ogłosiliśmy, niektóre z nich przygotowujemy do wydania w tym roku, i nie jesteśmy zainteresowani żadnym opóźnieniem.

 

Jest to odpowiedź na pytanie, które otrzymał Takahashi dotyczące zarządzania procesami Nintendo w zakresie tworzenia oprogramowania.

 

Coś nam się wydaje, że kolejne Nintendo Direct może być jednym z najciekawszych, jakie kiedykolwiek się odbyły. Po ostatnich informacjach dotyczących restartu produkcji Metroid Prime 4, możemy liczyć na coś naprawdę WIELKIEGO!

 

Macie jakieś typy odnośnie niezapowiedzianych tytułów ? Sequele? Remastery? Czy może zupełnie nowa marka ? Podzielcie się z nami waszymi typami w komentarzach poniżej!

 

Źródło: Nintendo Q+A


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *