Luigi's Mansion 3 DLC
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo ujawnia szczegóły płatnego DLC dla Luigi’s Mansion 3

Wydane w ubiegłe Halloween Luigi’s Mansion 3 było dla Nintendo…

18 grudnia 2019

Wydane w ubiegłe Halloween Luigi’s Mansion 3 było dla Nintendo jedna z najlepszych gier kończącego się roku. Recenzenci chwalili w szczególności doskonałą rozgrywkę i przepiękną grafikę. Gra otrzymała nawet nagrodę w kategorii najlepszej gry rodzinnej na The Game Awards 2019.

 

Jak zostało wcześniej ogłoszone Luigi’s Mansion 3 otrzyma płatne DLC, z dwoma dodatkami do gry wieloosobowej, które jeszcze bardziej rozwiną grę. Możesz teraz kupić pakiet dla wielu graczy w sklepie internetowym za 9.99 USD, lub jego równowartość w naszym regionie. Mimo, że pDLC wyjdzie w dwóch częściach, wszystko zostanie wydane w jednym pakiecie – nie możesz ich kupić osobno.

 

 

DLC zostanie podzielone na dwie części, po trzy zestawy kostiumów i trzy minigry ScreamPark w każdym zestawie. Pierwszy zestaw DLC będzie zawierał kostium Mumii, kostium Disco i kostium rycerza. Kostiumom tym towarzyszyć będą tematyczne lokacje oraz duchy. Pierwszy zestaw DLC ma się ukazać 30 kwietnia 2020 r. Nintendo w swojej notatce prasowej nie sprecyzowało, jakich kostiumów lub motywów gracze powinni się spodziewać w drugim DLC, ale ten zestaw nie jest przewidziany do 31 lipca 2020 r., Więc wciąż jest mnóstwo czas, aby Nintendo ujawniło te szczegóły.

 

Każdy, kto kupi teraz Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack DLC, uzyska natychmiastowy dostęp do nowej latarki, która będzie świecić kształtem twarzy Polterpup na każdej wskazanej powierzchni, do której można uzyskać dostęp z laboratorium w grze.

 

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *