Monster Hunter Rise Update 2.0
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Pierwsza duża aktualizacja Monster Hunter Rise pojawi się jutro! MH Stories 2: Wings of Ruin z nowym trailerem

Podczas dzisiejszej transmisji Monster Hunter Digital Event firma Capcom ujawniła,…

27 kwietnia 2021

Podczas dzisiejszej transmisji Monster Hunter Digital Event firma Capcom ujawniła, kiedy zostanie wydana pierwsza duża aktualizacja dla Monster Hunter Rise. Gracze mogą spodziewać się dostępu do niej wcześniej, niż im się wydaje. Update 2.0 będzie dostępny do już jutro, 28 kwietnia. Wszystkie nowości możesz sprawdzić w poniższym video:

 

 

Zaktualizowanie gry Monster Hunter Rise do numeru 2.0 zawierać będzie kilka poprawek, które mają na celu poprawę doświadczenia użytkownika na Nintendo Switch. Oczywiście do gry zostanie wprowadzona zupełnie nowa zawartość, na którą tak wyczekują wszyscy łowcy potworów.

 

Nowy zwiastun Monster Hunter Rise ujawnia trzy nowe potwory, które dołączą do gry wraz z aktualizacją 2.0 – Chameleos, Teostra i Kushala Daora. Ostatnie dwa potwory to powracające starsze smoki, które są super twardymi przeciwnikami. Oprócz tego od jutra będziesz mógł zapolować na potężniejsze wersje standardowych potworów Apex. Capcom potwierdziło dwa nowe potwory w mocniejszych wariantach – Apex Diablos i Apex Rathalos. Potwory Apex będą teraz pojawiać się podczas zwykłych zadań, a nie tylko podczas ogrywania misji Rampage, jak to miało miejsce dotychczas. Oprócz tego do gry zostaną wprowadzone zadania czasowe, dzięki którym przez pewien okres będziesz mógł wypełniać misje ze specjalnymi nagrodami i przedmiotami.

 

W ramach aktualizacji pojawi się również nowy zestaw zadań na arenie, a także kilka nowych misji fabularnych. Update zawiera również Layered Armor, rodzaj zbroi, który zmienia wygląd twojej zbroi bez wpływu na twoje atuty i statystyki. Kolejną nowością jest również to, że aktualizacja 2.0 wprowadzi nieograniczoną rangę Łowcy. Pozwoli to bez końca podbijać poziom bohatera, co zapewne wpłynie na twój fame i pozwoli uzyskać dostęp do nowych polowań.

 

Capcom potwierdziło również,  że wersja 3.0 dla Monster Hunter Rise pojawi się pod koniec maja i będzie zawierać jeszcze więcej potworów, a nawet nowe zakończenie fabularne.

 

Aktualizacja Monster Hunter Rise 2.o będzie dostępna do pobrania już tej nocy, od godziny 1:00.

 

 

Podczas prezentacji nie zapomniano również o Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, które otrzymało zupełnie nowy zwiastun. Trailer prezentuje towarzyszy Monstie, konkurujące frakcje, informacji na temat historii oraz pierwszych szczegółów na temat strategicznych elementów turowej walki.


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *