NewsRecenzja
NewsArtykuł

Poznaliśmy studio które odpowiada za wydanie Mortal Kombat 11 na Nintendo Switch

Wyjaśniła się własnie kwestia kto będzie odpowiadać za przeniesienie Mortal…

21 stycznia 2019

Wyjaśniła się własnie kwestia kto będzie odpowiadać za przeniesienie Mortal Kombat 11 na Nintendo Switch. Jeśli liczyliście ( tak jak my! ) na to że Ed Bonn powierzy to zadanie zespołowi Panic Button to można chować szampany do szafy…

 

Własnie odkryto, że deweloper Shiver Entertainment będzie odpowiedzialny za wydanie MK11 na konsole Nintendo. Ekipa będzie również pomagała przy wersji na komputery PC.  Shiver ma doświadczenie w pracy z największymi producentami, współpracowali m.in. przy serii FIFA,Call of Duty czy Guitar Hero. Jeśli chodzi o produkcje wydane na Nintendo Switch, mogliśmy ich poznać przy wydaniu Scribblenauts: Showdown dla Warner Bros.

 

Miejmy nadzieje ze studio Shiver spisze się na medal i Mortal Kombat 11 na Nintendo Switch nie będzie wiele odbiegać jakościowo od wersji na „większe konsole”. Na ten temat więcej można będzie powiedzieć gdy otrzymamy pierwsze materiały prezentujące MK11 na Switchu. Może opóźnienie z wydaniem nowego Mortala w stosunku do innych platform ( o którym pisaliśmy tutaj ) wyjdzie tej konwersji na dobre.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *