NewsRecenzja
NewsArtykuł

Projektant postaci z Xenoblade Chronicles 3 udostępnił ilustrację jednej z postaci z okazji premiery gry

W końcu nadszedł ten dzień, w którym na sklepowych półkach…

29 lipca 2022

W końcu nadszedł ten dzień, w którym na sklepowych półkach oraz w eShopie pojawił się upragniony przez fanów tytuł, czyli Xenoblade Chronicles 3. Wielu z was prawdopodobnie jest już zanurzonych w epickiej przygodzie, natomiast ci, którzy muszą jeszcze poczekać na swój egzemplarz mogą zapoznać się z najnowszą ilustracją Masatsugu Saito, stworzoną specjalnie na potrzeby premiery.

 

 

 

Spece od reklamy zdecydowanie mieli ręce pełne roboty w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Na pełnoprawnego następcę przyszło nam czekać ponad 4,5 roku, natomiast atmosferę dodatkowo podgrzewały zagraniczne recenzje, o których pisaliśmy tutaj. Tytuł otrzymał wiele „dziesiątek”, co jest ogromnym osiągnięciem na miarę The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

 

Zwłaszcza w ostatnim czasie twórcy nie dali nam zapomnieć o swoim najnowszym dziele, regularnie publikując w mediach społecznościowych coraz to nowe informacje. Bardzo miłym zaskoczeniem okazało się także przyspieszenie premiery do kwietnia tego roku. W nieco gorszej sytuacji są łowcy edycji kolekcjonerskiej, która światło dzienne ujrzy dopiero jesienią tego roku, a dodatkowo można je będzie nabyć wyłącznie za pośrednictwem oficjalnego niemieckiego oddziału sklepu Nintendo.

 

Dawajcie znać w komentarzach jak wam się podoba najnowsze dzieło Monolith Soft. Przypominamy również, że na dniach na łamach NintendoSwitch.pl ukaże się nasza recenzja.

 

 

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *