Xenoblade Chronicles 3 Key Art
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Xenoblade Chronicles 3 wielkim hitem Nintendo! Pierwsze recenzje sugerują wspaniałą przygodę na wiele godzin

Do premiery Xenoblade Chronicles 3 dzielą nas już tylko godziny….

26 lipca 2022

Do premiery Xenoblade Chronicles 3 dzielą nas już tylko godziny. Oczekiwana trzecia część z serii zadebiutuje na Nintendo Switch już 29 lipca. I naprawdę jest na co czekać, ponieważ opublikowane dzisiaj recenzje mówią jedno — twórcy z Monolith Soft znowu to zrobili!

 

Gracze z całego świata nie mogą doczekać się najbliższego piątku. Właśnie tego dnia swoją premierę będzie miało Xenoblade Chronicles 3. Jeśli zastanawiałeś się, czy studio odpowiedzialne za serię Xenoblade nie złapało zadyszki to możesz spać spokojnie. Xenoblade Chronicles 3 to jedna z najlepszych gier, jakie ukazały się na konsolę Nintendo Switch. Na ten moment trzeci główny wpis może pochwalić się łączną notą 89/100 w serwisie Metacritic na podstawie 64 recenzji. Jest to dokładnie taki sam wynik, jaki zgarnęło Xenoblade Chronicles Definitive Edition, które debiutowało na Switchu w maju 2020 roku. Xenoblade Chronicles 2 nie miało takiej dobrej passy i zostało ocenione na „tylko” 83 punkty.

 

Oto niektóre z ocen wystawionych dla Xenoblade Chronicles 3:

 

Recenzenci z całego świata są zgodni, Xenoblade Chronicles 3 to kolejna doskonała gra JRPG z fantastyczną historią, świetnie napisanymi postaciami, unikalnym światem i wciągającym systemem walki. Oczywiście gra ma też swoje minusy. Krytycy najczęściej wspominają o problemach z wydajnością, czasy ładowania są bardzo długie, czy powtarzające się linie dialogowe.

Tak czy inaczej, Xenoblade Chronicles 3 to must have dla każdego fana serii, jak i całego gatunku JRPG. Możliwe też, że właśnie dzięki temu tytułowi nowi gracze poznają ten fascynujący gatunek gier video.

 

Premiera Xenoblade Chronicles 3 jako eks na Nintendo Switch odbędzie się już w najbliższy piątek – 29 lipca. Oczywiście przygotujemy dla was naszą recenzję i opublikujemy ją najszybciej jak się tylko da!


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *