Red Wings Aces of the Sky Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Red Wings: Aces of the Sky na nowym zwiastunie. Tytuł zmierza na Nintendo Switch

Red Wings: Aces of the Sky to nadchodząca gra tworzona i wydawana przez All in! Games, która zostanie…

19 lutego 2020

Red WingsAces of the Sky to nadchodząca gra tworzona i wydawana przez All in! Games, która zostanie wydana na Nintendo Switch. To zręcznościowa gra akcji, która pozwala stać się legendą powietrzną Wielkiej Wojny otrzymała właśnie nowy zwiastun.

 

 

Premiera gry Red WingsAces of the Sky planowana jest na 2020 rok, a tytuł w pierwszej kolejności ma trafić właśnie na konsole Nintendo Switch. Red Wings stworzony będzie w kreskówkowym stylu, ale żeby was to nie zmyliło, twórcy planują wiernie odzwierciedlić wydarzenia historyczne z tamtego czasu.

 

Tak wydawca opisuje nadchodzące Red WingsAces of the Sky:

 

Wzbij się w przestworza!

 

Doświadcz zaciętych bitew powietrznych w arcade’owym stylu. Przenieś się do czasów I wojny światowej, przełomowego okresu w historii lotnictwa, kiedy odwaga pilotów graniczyła z szaleństwem.
 
 

Poznaj legendę!

 

Walcz ramię w ramię z Czerwonym Baronem, Manfredem von Richthofenem: asem lotnictwa, który w czasie wojny zestrzelił ponad 80 wrogich samolotów. Czy znajdziesz w sobie odwagę, by dołączyć do jego eskadry?

Wybieraj spośród dziesięciu historycznych maszyn Ententy i Trójprzymierza. Lataj razem z przyjaciółmi w lokalnym trybie wieloosobowym na podzielonym ekranie. Przygotuj się na podniebne przygody!

 

Oszukaj śmierć na drodze do zwycięstwa!

 
Zasiądź za sterami historycznych samolotów i stań się postrachem przestworzy! Wykorzystuj punkty umiejętności, by stawać się coraz lepszym w podniebnych zmaganiach. Doświadcz jedynej w swoim rodzaju przygody w komiksowym stylu, inspirowanej historią. Poznaj prawdziwe historie pilotów z czasów I wojny światowej opisane w listach. Wzbij się w powietrze i zostań asem lotnictwa!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *