Wiedźmin 3 Dziki Gon Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Saber Interactive pracuje nad nową aktualizacją dla Wiedźmin 3: Dziki Gon

Bardzo popularna gra Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępna na Nintendo…

6 stycznia 2020

Bardzo popularna gra Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępna na Nintendo Switch od października 2019 roku już wkrótce otrzyma nową aktualizację. Developer Sabre Interactive – odpowiedzialny za Switchowy port – poinformował na portalu społecznościowym VK o pracach związanych z wprowadzeniem łatki do flagowej produkcji CD Projekt RED.

 

Sabre Interactive potwierdziło, że zespół ciężko pracuje nad nową aktualizacją, która wkrótce będzie gotowa. Wskazuje na to następujący komentarz, opublikowany w odpowiedzi na zapytanie o Switchowy port Wiedźmin 3: Dziki Gon:

 

Pozdrowienia! Ciężko pracujemy nad aktualizacją, wkrótce wszystko będzie gotowe!

 

Niestety nie podano szczegółowych informacji na temat tego, kiedy możemy spodziewać się aktualizacji Wiedźmin 3, ale mam nadzieję, że już wkrótce. Chociaż wersja na Nintendo Switch działa stosunkowo dobrze, wciąż istnieje kilka problemów, które można rozwiązać by poprawić komfort grania w tę produkcje. Przy braku informacji o tym, co update naprawi, możemy jedynie założyć, że będzie to naprawić niektóre problemy z wydajnością i awarie, których doświadczają użytkownicy.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *