Tropico 6 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Tropico 6 zostało oficjalnie potwierdzone dla Nintendo Switch!

Kalypso Media oraz Koch Media właśnie podpisały nową umowę, w…

30 marca 2020

Kalypso Media oraz Koch Media właśnie podpisały nową umowę, w związku z tym wiążąco zostanie zacieśniona dotychczasowa współpraca przy globalnej dystrybucji gier pudełkowych. Dzięki temu firmy postanowiły poszerzyć jej zasięg o nowe kraje, w tym Polskę. Wraz z ogłoszeniem poszerzenia współpracy otrzymaliśmy także oficjalne potwierdzenie portu gry Tropico 6 na Nintendo Switch.

 

Tropico 6 to szósty rozdział humorystycznej serii gier strategii ekonomicznych zapoczątkowanej w 2001 roku na komputerach PC. Konsolowa edycja Tropico 6, która w zeszłym roku pojawiła się na PS4 oraz Xbox One, zgarniając bardzo przyzwoite oceny wśród krytyków (76-80% na platformie Metacritics) oraz graczy. Dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu wiemy już, że seria Tropico po raz pierwszy zawita także na hybrydowej konsoli Nintendo, jeszcze w tym roku.

 

Pogłoski o planowanym porcie Tropico 6 na Nintendo Switch krążyły po sieci już od początku tego roku. Grecki sklep The Console Club dodał Tropico 6 na Nintendo Switch do swojej oferty już w styczniu, ale nie podał więcej żadnych szczegółów prócz ceny ustalonej na 38,90 €.

 

W tej chwili dokładna data premiery oraz szczegółowe informacje dla Tropico 6 na Switcha nie została jeszcze ogłoszona, ale na pewno poinformujemy Was o tym, gdy tylko zostanie ona udostępniona. Na zachętę poniżej udostępniamy trailer przygotowany dla konkurencyjnych platform:

 

 

Jesteście zainteresowani dowodzeniem tej zwariowanej wyspy w grze przygotowanej przez Kalypso Media ? Z wielką przyjemnością przeczytamy wasze komentarze !

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *