RecenzjeRecenzja
RecenzjeArtykuł

1-2 Switch Recenzja

Podziel się kontrolerem z przyjaciółmi i weź udział w zabawie…

7 lutego 2018

Podziel się kontrolerem z przyjaciółmi i weź udział w zabawie z 1-2 Switch. Jest to gra zaprojektowana z myślą o 2 graczach. Można ją zabrać wszędzie tam, gdzie weźmie się ze sobą platformę Nintendo Switch. Składa się z 28 mini gier. To wystarczająca ilość, aby każdy znalazł dla siebie ulubioną.

To zręcznościowa gra akcji, którą warto zabrać na imprezę. Dzień 3 marca 2017 był datą jejpremiery, a wydawcą jest Nintendo. Wykorzystuje ona wszystkie możliwości kontrolera Joy-Con i samej konsoli Nintendo Switch, zaskakując nimi graczy. Mini gry korzystają z przycisków, żyroskopu i wibracji. Ponadto ważną funkcję odgrywa dźwięk, a nawet czasem analiza obrazu z kamery.

Zabawne, niecodzienne, zręcznościowe.

28 minigier nie wyróżnia jakość grafiki, niezwykła fabuła, wspaniała oprawa muzyczna. Są one skonstruowane tak, by stawiać wyzwanie i bawić się nimi wraz z przyjaciółmi, zaś głównymi bohaterami są sami gracze. Mamy tu możliwość rywalizacji, np. kto pierwszy odbierze telefon, albo walki na samurajskie miecze, gdzie poruszając kontrolerem, imitujemy ruch oręża. Większość z nich sprawdza naszą koncentrację, szybkość i czas reakcji. Są także inne, które uwzględniają sposób naszego poruszania się (gra na wybiegu modelek) lub umiejętność ułożenia płaczącego dziecka do snu. Różnym osobom jedne się podobają, a inne czasem potrafią zirytować.

Gra dla dzieci i dorosłych.

Prawdą jest, że grając w 1-2 Switch nie da się bezczynnie gapić w ekran. Gra zachęca, byśmy spoglądali wprost w oczy swojego oponenta. To przednia zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dla
dzieci, choć tym pierwszym może się ona szybko znudzić. Wydaje się, że nawet oni będą do niej powracać przy nadarzających się imprezowych okazjach. To dobra gra, która rozrusza rodzinę w każdy deszczowy dzień.

Także dla niedzielnych graczy.

1-2 Switch prezentuje także inną siłę. Zachęca do wspólnej zabawy tych, którzy nie są codziennymi graczami. Jest to doskonały sposób na przełamanie lodów, rywalizację oraz aktywne spędzenie
czasu wraz ze swoją paczką. Stworzona została z myślą o dwóch graczach, którzy rywalizują w grze na jednej platformie.

Podsumowanie:

Decydując się na 1-2 Switch trzeba mieć na względzie, że przez dłuższy czas będzie leżała na półce. Warto zastanowić się nad tą pozycją na konsolę Nintendo Switch, gdy ma się pod ręką kilku znajomych, trochę wolnego czasu i chęć do sprawdzenia swojej zręczności. To bardzo dobra gra dla rodziny i przyjaciół, gwarantująca dużą dawkę emocji.

 


Podsumowanie

Zalety

  • + wraz z Nintendo Switch można zabrać ze sobą wszędzie
  • + dobrze zaprojektowana gra towarzyska, umożliwiająca rywalizację
  • + 28 minigier, wśród których każdy znajdzie coś, co mu się spodoba

Wady

  • - nie jest to gra dla jednego gracza
  • - aby zagrać trzeba poczekać na dobrą okazję
Wyświetleń: 2039

Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *