NewsRecenzja
NewsArtykuł

W sieci pojawił się nowy zwiastun dla zbliżającego się na Switcha Metal Unit

Platformówka, elementy rougelike i pixel art – tak można w…

14 grudnia 2020

Platformówka, elementy rougelike i pixel art – tak można w skrócie podsumować najnowsze dzieło od JellySnow Studio. Wydawca już w maju tego roku potwierdził, że zamierza wydać produkcję na Nintendo Switch w 2021 roku.

 

Metal Unit opowiada tragiczną historię ocalałych ludzi oraz ich walkę z potworami i maszynami w celu odzyskania kontroli nad planetą.

Ziemia jest atakowana z każdej strony przez starożytne istoty wyłaniające się spod ziemi i statki obcych przybywające z kosmosu. Los planety jest niepewny, jednakże możesz pomóc przechylić szalę zwycięstwa wcielając się w Joannę, nowego żołnierza zdolnego do noszenia potężnego pancerza o nazwie M-Unit. Dotrzymaj towarzystwa Joannie w jej epickiej podróży w celu uratowania ludzkości i zemścij się na jej zdradzieckiej siostrze, która zjednoczyła się z rasą obcych.

 

Brzmi ciekawie? Obecnie produkcja jest dostępna we wczesnym dostępie na Steamie i zostanie wydana jeszcze w tym roku. Dostępne jest również demo w wersji PC. Natomiast użytkownikom Switcha przyjdzie jeszcze poczekać do 2021 roku. Poniżej można obejrzeć nowy zwiastun.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *