Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Activision potwierdza, że oryginalny deweloper zajmie się portem gry na Switcha

W przypadku tytułów na Nintendo Switch pochodzących od firm trzecich…

21 marca 2021

W przypadku tytułów na Nintendo Switch pochodzących od firm trzecich często zdarza się, że zadanie przeportowania tytułu jest zlecane komuś innemu. Niestety zwykle w takich sytuacjach efekt jest daleki od ideału, co widać chociażby po Apex Legends od Respawn Entertainment.

 

Jednakże niedawno Activision wraz z Polygon potwierdzili, że nadchodzącym wydaniem Tony Hawk`s Pro Skater 1 + 2 zajmie się Vicarious Visions, a więc oryginalny twórca gry.

 

„Zapytany o dewelopera, który obsługuje te porty, Activision powiedział Polygon, że sprawa dotyczy oryginalnego dewelopera Vicarious Visions, mimo że Activision Blizzard niedawno połączyło studio z Blizzard Entertainment”.

 

Warto również dodać, że Vicarious Visions pomaga również Blizzardowi w nadchodzącym remake`u Diablo II: Ressurected, które ma się pojawić między innymi na Switchu.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *