NewsRecenzja
NewsArtykuł

Aktualizacja 1.2.0 dla Super Smash Bros. Ultimate dostępna do pobrania

Najnowsza aktualizacja o numerze 1.2.0 dla Super Smash Bros. Ulitmate…

14 grudnia 2018

Najnowsza aktualizacja o numerze 1.2.0 dla Super Smash Bros. Ulitmate właśnie wylądowała na serwerach Nintendo. Masz problemy z używaniem trybu Local Wireless Battles? Nie możesz połączyć się z trybem online? Najnowsza łatka powinna poprawić te błędy.

Aby moc korzystać z funkcji online wymagane jest pobranie najnowszej aktualizacji. Jeśli chcesz użytkować ze znajomymi z trybu Local Wireless Battles wszyscy musicie zaktualizować swoje Super Smash Bros. Ulitmate do najnowszej wersji oprogramowania.

Powtórki nie są kompatybilne z wersją 1.1.0 i wcześniejszymi wersjami. Jeśli chcesz zachować swoje powtórki, przekonwertuj je na wideo przed zainstalowaniem aktualizacji. Możesz to zrobić w głównym meny, wybierając opcje Vault > Replays > Replay Data > Convert to Video.

 

Oto lista głównych zmian, które wprowadziła najnowsza aktualizacja 1.2.0:

Tryb Quickstart w grze online został odpowiednio zmodyfikowany. Od teraz Twoje preferencje odnośnie trybu i przeciwników będą traktowane priorytetowo. Oznacza to, że istnieje większa szansa, że ​​lobby, do którego się przyłączysz, faktycznie odpowiada regułom ustawionym jako preferowane. Notatki prasowe ostrzegają, że może to prowadzić do dłuższych czasów oczekiwania na wyszukanie odpowiedniej dla Ciebie potyczki. Połączenia do trybu Battles Arenas zostały również ustabilizowane co ma wpłynąć na większa radość zainteresowanych tym trybem.

Oprócz tego wprowadzono odpowiednie korekty salda gry oraz różne inne, mniejsze poprawki, które nie zostały sprecyzowane. Następujący zawodnicy mieli otrzymali aktualizacje i i zmiany:
Donkey Kong, Link, Kirby, Luigi, Ice Climbers, Young Link, Olimar, Toon Link, Villager, Greninja, PAC-MAN, Duck Hunt i Isabelle.
Nie zostało dokładnie sprecyzowane, co zostało zmienione w przypadku tych postaci. Zostanie to odkryte przez samych graczy, którzy ograją te postacie po zainstalowaniu najnowszej wersji Super Smash Bros. Ultimate.

 

Jeśli w ustawieniach konsoli wybrałeś automatyczne aktualizacje oprogramowania nie musisz nic robić, najnowsza latka Super Smash Bros. Ultimate zostanie pobrana na twój sprzęt. W przeciwnym razie musisz wykonać niestepujące kroki by update:

  1. Podłącz konsolę Nintendo Switch do Internetu
  2. Wróć do menu HOME i uruchom grę
  3. Aktualizacja zostanie pobrana
  4. Po zainstalowaniu aktualizacji na ekranie tytułowym zostanie wyświetlony najnowszy numer wersji

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *