Bayonetta 3
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Aktualizacja Bayonetty 3 do wersji 1.2.0 wprowadza zmiany w rozgrywce oraz naprawia sporo błędów

Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja dla Bayonetta 3, która modyfikuje…

11 stycznia 2023

Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja dla Bayonetta 3, która modyfikuje i ulepsza różne aspekty gry oraz naprawia sporo istniejących błędów. Łatka z numerem 1.2.0 jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy najnowszej gry z Wiedźmą na Nintendo Switch.

 

PlatinumGames pracowało ostatnio nad naprawą różnych aspektów Bayonetty 3 skupiając się w szczególności na poprawie systemu walki, który przynosi korzyści graczowi pod względem wykorzystania umiejętności, kombinacji oraz blokowania. Naprawiono również liczne błędy zgłaszane przez graczy. Aktualizacja wprowadza również zmiany w etapie Nilfheim znacząco ułatwiając jego przechodzenie, a także uproszczono zdobywanie trójkolorowych kluczy do odblokowania „Old Book”.

Pełna lista wszystkich zmian i nowości, które zostały wprowadzone do gry Bayonetta 3 w najnowszej aktualizacji 1.2.0 jest dostępna na oficjalnej stronie Nintendo pod tym linkiem.

 

Bayonetta 3 okazała się wielkim hitem 2022 roku na Nintendo Switch. „Według mnie Bayonetta 3 jest zdecydowanie jedną z najlepszych gier, w którą możemy zagrać na Nintendo Switch.” – czytamy w naszej recenzji. A już w marcu na Switchu pojawi się spin-off serii pt. Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon przedstawiający losy Cerezy oraz jej pierwszego demona Cheshire w podróży do zakazanego lasu Avalon.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *