NewsRecenzja
NewsArtykuł

Aktualizacja Big Block DLC dla Tetris 99 dodaje dwa nowe tryby offline

Tetris 99 to jedna z większych niespodzianek tego roku. Produkcja…

10 maja 2019

Tetris 99 to jedna z większych niespodzianek tego roku. Produkcja Nintendo z miejsca znalazła rzesze wiernych fanów, którzy toczą zacięte pojedynki w walce „na klocki”. Gra od premiery oferowała tylko i wyłącznie potyczki w trybie online, aż do dzisiaj.

 

Nintendo opublikowało aktualizacje Big Block DLC wprowadzającą dwa nowe tryby rozgrywki w Tetris 99. Co ważne, oba tryby oferują potyczki w trybie offline co jest nowością w tej grze.

  • CPU Battle –  tryb ten pozwala grać w Tetris 99 offline przeciwko 98 botom na tych samych zasadach, które oferuje tryb online
  • Marathon – w tym trybie rzucasz wyzwanie samemu sobie poprzez zdobywanie jak największej ilości punktów i tworzeniu jak największej ilości linii

 

Tetris 99 Big Block DLC

 

 

Aby moc korzystać z trybu Big Block DLC konieczne jest wydanie 40 złotych. Warto nadmienić iż, oba wyżej wymienione tryby są offline, co oznacza, że każdy użytkownik może grać w dwa nowe tryby bez potrzeby członkostwa w Nintendo Switch Online. Oczywiście, jeśli będziesz chciał grać przeciwko innym graczom w Internecie, abonament jest do tego wymagany.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *