Worms Rumble Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Worms Rumble pojawi się na Nintendo Switch już w przyszłym tygodniu

Podczas Nintendo Direct wydawca Team17 zaktualizował datę premiery Worms Rumble…

16 czerwca 2021

Podczas Nintendo Direct wydawca Team17 zaktualizował datę premiery Worms Rumble na Nintendo Switch. Robaczki Battle Royale zadebiutują 23 czerwca, a k0mpletną zapowiedź gry możesz sprawdzić w poniższym zwiastunie.

 

 

Zacznę od tego, że naprawdę uwielbiam serię Worms jednak jestem ogromnie zaniepokojony tym, co wczoraj zobaczyłem. W zaprezentowanym materiale Worms Rumble wygląda jakby gra chodziła w 10 klatkach na sekundę! Sprawdź powyższy trailer i zaraz zrozumiesz moje obawy… Dobrze nie wróży również to, że grę można aktualnie zamówić przedpremierowo z 25% rabatem.

 

Worms Rumble zaoferuje dokładnie taką samą zawartość jak wersje PC i PS4, które ukazały się w zeszłym roku. Gra zaoferuje bitwy battle royale do 32 graczy, zabawę międzyplatformową oraz szeroką gamę broni z masą zabawek znanych z poprzednich części Worms (są wybuchowe owce!). Port na Nintendo Switch zaoferuje mały bonus w postaci stroju pluszowego misia dla wszystkich w ciągu dwóch tygodni po premierze gry.

 

Worms Rumble w wersji na Nintendo Switch kosztować będzie 59 złotych. Aktualnie jednak na grę można składać pre-ordery z -25% od podstawowej kwoty – 44,25 zł.


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *