Alan Wake Remastered Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Alan Wake Remastered oficjalnie nadchodzi na Nintendo Switch! Premiera już jesienią

Remedy oficjalnie potwierdziło to, o czym mówiło się od dawna….

12 maja 2022

Remedy oficjalnie potwierdziło to, o czym mówiło się od dawna. Alan Wake Remastered zostało wreszcie ogłoszone na Nintendo Switch! Gra zostanie wydana wyłącznie jako cyfrowa wersja jesienią tego roku. I nie  będzie to edycja w chmurze, jak miało to miejsce przy porcie innej gry tego producenta – Control.

 

Dyrektor kreatywny Remedy, Sam Lake, ogłosił port zremasterowanej wersji Alan Wake na Nintendo Switch na specjalnym video, w którym przedstawił również aktualizacje na temat Alan Wake 2.

Z radością ogłaszamy, że gracze będą mogli odwiedzić Bright Falls na Nintendo Switch, gdy Alan Wake Remastered pojawi się na platformie tej jesieni.

 

Alan Wake Remastered zostało wydane na różnych platformach w październiku 2021 roku jako zaktualizowana wersja gry akcji z elementami survival horroru, wydanej po raz pierwszy na konsolę Xbox 360 i komputery PC. Gra ukaże się na Nintendo Switch wyłącznie w cyfrowej wersji. Możliwe, że w dalszej przyszłości wydawca tj. Limited Run Games, czy Super Rare Games otrzyma prawa do wydania limitowanego nakładu, na co bardzo liczymy.

O potencjalnym porcie remasteru Alan Wake na konsolę Nintendo mówiło się od dawna. Sugerowała to ocena wystawiona przez Ministerstwo Sprawiedliwości w Brazylii.

 

Alan Wake Remastered na Switcha nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Gdy Remedy podzieli się ze światem tą wiadomością niezwłocznie was o tym poinformujemy.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *