NewsRecenzja
NewsArtykuł

Alex Kidd in Miracle World DX pojawi się na Switchu w czerwcu

Alex Kidd in Miracle World DX jest to tytuł stworzony…

8 kwietnia 2021

Alex Kidd in Miracle World DX jest to tytuł stworzony przez Jankenteam, który pojawi się na Switchu 24 czerwca. W IGN pojawił się nowy zwiastun produkcji.

 

Jest to kolorowa platformówka w stylu retro. Jednocześnie jest to remaster tytułu wydanego w 1986 roku w Japonii i rok później na całym świecie. W przypadku nowego wydania poprawie ulegnie nie tylko grafika. Pojawią się też nowe poziomy, tryby i muzyka. Dodatkowo będzie również możliwość doświadczenia gry w oryginalnej formie SEGA Master System.

 

Jeśli chodzi o ceny, w eShopie i wszystkich innych sklepach cyfrowych będzie to 19,99 USD, ale jest też specjalna edycja fizyczna, którą można zamówić w przedsprzedaży w Signature Edition Games. Standardowa edycja to koszt 29,99 USD, natomiast Signature Edition to 54,99 USD. Niestety wersje na Switcha są o 5 USD droższe niż odpowiedniki PlayStation / Xbox.

 

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *