NewsRecenzja
NewsArtykuł

Among the Sleep: Enhanced Edition postraszy użytkowników Nintendo Switch

Krillbite Studio na swoim Twitter-owym profilu poinformowało wszystkich fanów, że…

22 stycznia 2019

Krillbite Studio na swoim Twitter-owym profilu poinformowało wszystkich fanów, że ich gra Among the Sleep zostanie wydana na Nintendo Switch.

 

 

Edycja Among the Sleep na Switcha otrzyma ulepszoną wersję w stosunku do pierwowzoru pt. Enhanced Edition. Udoskonalona produkcja charakteryzować się będzie nowymi dialogami, lepszą wydajnością i wizualizacjami.

Wersja na konsolę Nintendo powstaje dzięki pomocy wydawcy Soedesco, który mocno zaangażował się w przeniesienie tego portu. Krillbite Studio otrzymywało wiele zapytań od fanów odnośnie Among the Sleep na Switcha. Producent, który aktualnie skupione jest na nowym projekcie pt. Mosaic sam nie mógł w pełni zaangażować się w tą konwersję. Na szczęście Soedesco zaoferowało pomoc i dzięki ich mocą przerobowym gra zostanie wydana na Nintendo Switch.

 

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z Among the Sleep to nadarza się do tego naprawdę dobra okazja. Gra pierwotnie powstała w 2014 roku na PC, PS4 oraz Xbox One. W tym tytule wcielasz się w dwulatka, który wraz ze swym magicznym misiem przedziera się przez swój ciemny dom w poszukiwaniu matki. Jeśli po przeczytaniu poprzedniego zdania liczysz na radosną i sielankową produkcję, to jesteś w wielkim błędzie. Wystarczy spojrzeć na poniższy trailer, by diametralnie zmienić o niej swoje zdanie:

 

 

Among the Sleep: Enhanced Edition ma trafić na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Oficjalna data premiery nie została jeszcze ustalona, lecz gdy tylko będziemy wiedzieć coś więcej niezwłocznie się tą informacją z wami podzielimy.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *