NewsRecenzja
NewsArtykuł

Animal Crossing: New Horizons nadchodząca aktualizacja wprowadzi możliwość pływania i nurkowania!

Animal Crossing: New Horizons to ogromny hit Nintendo. Gra sprzedaje…

25 czerwca 2020

Animal Crossing: New Horizons to ogromny hit Nintendo. Gra sprzedaje się jak świeże bułeczki, celebryci chwalą się swoimi wyspami, a gracze spędzają kolejne godziny na sprzedawaniu rzep. Nintendo w tym czasie nie próżnuje i pracuje nad kolejną dużą aktualizacją do gry. Już 3 lipca będziecie mogli pobrać darmową łatkę, która wprowadzi przede wszystkim możliwość pływania oraz nurkowania w okolicy waszej wyspy!

 

Sprawdźcie co szykuje dla was nowa aktualizacja w Animal Crossing:

  • Pływanie i nurkowanie – Wskakuj w strój do pływania i zwiedzaj podwodny świat swojej wyspy! Będziesz mógł znaleźć morskie stworzenia, które osiedliły się wokół twojej wyspy. Oczekuj również nowych dodatków do swojego muzeum i nowych ciekawostek od Blathersa!
  • Nowe przepisy od Pascala – Podczas pływania możesz napotkać kogoś znajomego! Jeśli znajdziesz odpowiednie muszle to będziesz mógł oddać je Pascalowi, który w zamian zaoferuje Ci nowe przepisy nawiązujące do syren.
  • Gulliver? – Po ściągnięciu darmowej aktualizacji będzie mogla pojawić się znajoma twarz na wybrzeżu. Tym razem będzie nosiła pirackie ubrania! Zaoferuj mu pomoc, a na pewno odwdzięczy się specjalną nagrodą.

 

 

Co ciekawe, kolejna aktualizacja ma być jeszcze w sierpniu!


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *