Animal Crossing New Horizons
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Animal Crossing: New Horizons z nowym zwiastunem i datą premiery

Podczas dzisiejszego Directa, Nintendo ujawniło zupełnie nowy zwiastun Animal Crossing:…

5 września 2019

Podczas dzisiejszego Directa, Nintendo ujawniło zupełnie nowy zwiastun Animal Crossing: New Horizons. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier, która pojawi się w przyszłym roku na Switchu, otrzymała naprawdę spory fragment podczas prezentacji.

 

 

Na początek najważniejsze, kolejna odsłona popularnej serii symulatorów życia trafi na Nintendo Switch w dniu 20 marca 2020 roku. Nowy zwiastun zapewnia możliwość zapoznania się z tym tytułem i zupełnie nowymi funkcjami przygotowanymi przez twórców. Craftowanie będzie jednym z głównych systemów tego tytułu, pozwalając tworzyć to coraz nowsze przedmioty. W Animal Crossing: New Horizons nawet chwasty będą miały zastosowanie dzięki tej nowej mechanice. Co ciekawe, na chwastach będzie można zarabiać w ramach planu oczyszczania wyspy z tego paskudztwa rozsianego po całej mapie.

 

Główny bohater Tim Nook otrzyma telefon „NookPhone”, które służyć będzie jako swoiste menu rozgrywki. Dzięki jednej z zainstalowanych aplikacji na tym urządzeniu, otrzymamy możliwość uzyskania dostępu do rożnych zadań i sub-questow pozwalające zdobyć unikalne przedmioty oraz trochę waluty. Zatrzymując się przy walucie, w New Horizonts otrzyma ona nazwę Nook Miles i naturalnie będziemy mogli za jej pomocą kupować kolejne przedmioty.

 

Otrzymaliśmy również informacje o trybie multiplayer dostępnym w nadchodzącym Animal Crossing. Produkcja obsłuży maksymalnie czterech graczy, zakładając, że masz takową liczbę kontrolerów. Jeśli masz wiele konsol Switch – lub grasz online – na jednej wyspie będziesz mógł się spotkać aż osiem osób za jednym podejściem.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *