Another Code: Recollection
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Another Code: Recollection – Nowa odsłona kultowych przygodówek z DS już w styczniu ukaże się na Nintendo Switch

Zgodnie z informacjami podanymi w dzisiejszym Nintendo Direct, klasyczna seria…

14 września 2023

Zgodnie z informacjami podanymi w dzisiejszym Nintendo Direct, klasyczna seria przygód Another Code powraca w wielkim stylu. Another Code: Recollection, nowa kolekcja gier na Nintendo Switch, to odświeżona i pełna trójwymiarowych efektów wersja oryginalnej gry Trace Memory oraz jej kontynuacji.

 

 

Another Code: Recollection to nie tylko remake kultowej gry DS, ale również pełne reimagining, które przynosi serię do nowego pokolenia graczy. Gra zachowuje swoje pierwotne elementy point-and-click, ale dodaje do nich nową grafikę 3D i udoskonalony interfejs użytkownika.

W Another Code: Recollection gracze będą mieli okazję ponownie odkryć fascynującą historię Ashley, która prowadzi dochodzenie w celu odkrycia prawdy o swojej przeszłości. Podczas tej podróży gracze będą musieli rozwiązywać liczne zagadki i interakcje z różnymi postaciami, aby odkryć prawdę.

Another Code: Recollection planowany jest do premiery na Nintendo Switch 19 stycznia. To niewątpliwie jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla fanów klasycznych gier przygodowych. Miejmy nadzieję, że remake tej kultowej gry spełni oczekiwania graczy i przyniesie im wiele godzin niesamowitej zabawy.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *