Pokemon Home Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Aplikacja Pokémon Home od dziś dostępna do pobrania!

Fani pokemonów mogą teraz pobrać Pokémon Home na Nintendo Switch….

12 lutego 2020

Fani pokemonów mogą teraz pobrać Pokémon Home na Nintendo Switch. Nowa usługa oparta na chmurze ma być nowoczesnym podejściem do Pokemon Bank i oferować więcej funkcji niż poprzednie rozwiązanie oferowane przez Game Freak i Nintendo.

 

 

Pokémon Home pozwala zarządzać Pokemonami z dowolnych podstawowych gier i przenosić niektóre z nich do Pokemon Sword & Shield na Nintendo Switch, o ile są one zarejestrowane w Pokédex Galar. Otwiera to drzwi do dostępu dla blisko 400 Pokemonów dostępnych w grze, a liczba ta wzrośnie, gdy zostanie wydany Expension Pack. Oczywiście w Pokémon Home możesz  przechowywać dowolne Pokemony w National Pokédex. Usługa chmury wspiera także wcześniejsze gry ze Switcha – Pokémon: Let’s Go, Pikachu! i Let’s Go, Eevee!.

 

Istnieją dwie wersje Pokemon Home: aplikacja Nintendo Switch i aplikacja mobilna. Wersja mobilna posiada o wiele więcej funkcji, w tym handel dzięki funkcji Global Trade Station (GTS) oraz możliwość importu poksów z Pokemon Go. Pokemon Home pozwoli Ci także wyświetlać ruchy i umiejętności Pokemonów. Ostatnia warta odnotowania funkcja to możliwość otrzymywania tajemniczych prezentów w aplikacji. Jak zapewniają twórcy jest aplikacją towarzyszącą Nintendo Switch, a nie alternatywą. Wersje na Android i iOS są także dostępne do pobrania od dzisiaj.

 

Podczas pierwszego logowania do aplikacji mobilnej zostaniesz poproszony o wybranie Bulbasaura, Charmandera i Squirtle z siódmej generacji. Którykolwiek wybierzesz, zostanie natychmiast dodany do twojego magazynu stworków. Zostaniesz powitany także przez znajomą postać, profesora Oak lub Grand Oak, jak sam się przedstawia. Jest badaczem, który „stworzył” Pokemon Home i chce zobaczyć wszystkie twoje stworki.

 

Jeśli grałeś już w gry z serii Pokemon na 3DS i korzystałeś z Pokemon Bank, możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego. Pokémon Home jest dostępne w dwóch wersjach, bezpłatnej oraz płatnej. Roczna subskrypcja premium kosztuje 15,99 USD, a dostępne są także plany kwartalne i miesięczne. Darmowa wersja zawiera większość funkcji usługi, ale ma ograniczoną pojemność, podczas gdy wersja płatna daje dodatkowe korzyści, takie jak dodatkowe miejsce do przechowywania Pokemonów.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *