NewsRecenzja
NewsArtykuł

Aragami: Shadow Edition dopiero w 2019 roku

Aragami: Shadow Edition to produkcja studia Lince Works, która miała…

13 listopada 2018

Aragami: Shadow Edition to produkcja studia Lince Works, która miała pierwotnie zostać wydana do końca roku na Nintendo Switch. Właśnie otrzymaliśmy informacje o przesunięciu premiery na początek przyszłego…

Aragami: Shadow Edition swoja pierwszą premierę miało w roku 2016 na innych platformach, a konwersja na Switcha zapowiedziana jest już od dłuższego czasu. W tej produkcji mamy okazje grać jako powstały z martwych zabójca z mocą kontrolowania cieni — możesz teleportować się do dowolnego miejsca, stań się niewidzialny, zmaterializuj broń, a nawet przyzwać smoka, aby zinfiltrował on wrogie szeregi i pozbył się swoich celów. Całość mocno zainspirowana jest takimi grami jak Tenchu czy Metal Gear Solid.

Według Davida Leona, dyrektora studia Lince Worka premiera Aragami: Shadow Edition na Switcha została przełożona, ponieważ potrzeba trochę więcej czasu na przetestowanie i dopracowanie tego portu.

Aragami w wersji na Nintendo Switch ma zawierać w komplecie wszystkie dotychczas wydane dodatki m.in. Aragami: Nightfall. Gra umożliwi również rozgrywki online dla dwóch graczy w wersji cross-platformowej z użytkownikami PS4 oraz Xbox One.

Aktualna data premiery podawana przez większość sklepów online to 8 lutego 2019 roku.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *