Assassins Creed III Remastered Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Assassin’s Creed III Remastered JEDNAK pojawi się na Nintendo Switch ?!

Saga odnośnie wydania Assassin’s Creed III Remastered na Nintendo Switch…

11 lutego 2019

Saga odnośnie wydania Assassin’s Creed III Remastered na Nintendo Switch nie ma końca. Kilkukrotnie na łamach portalu informowaliśmy was o wszelakich plotkach dotyczących tej produkcji. Gra pojawiła się w ofercie kilku sklepów i wszystkie znaki na niebie wskazywały na to, że remasterowany Assassin to kwestia czasu. Czar prysł w zeszłym tygodniu, gdy Ubisoft oficjalnie potwierdził wydanie tej produkcji na PS4, Xbox One oraz PC, omijając wersje na Nintendo Switch…

 

Już naprawdę nie wiemy co o tym wszystkim myśleć. Najlepsze jest to, ze mamy dla was kolejna „plotkę” która sugeruje wydanie Assassin’s Creed III Remastered na Switch’u. Co więcej, informacja pochodzi z oficjalnej strony Ubisoft Club, gdzie w profilu tej produkcji widnieje magiczny wyraz „Switch”! Sprawdźcie to sami poniżej:

 

Assassins Creed III Remastered Ubisoft Club

 

 

Podsumujmy, informacja zawarta na oficjalnej stronie producenta i wydawcy, sklepy udostępniają grafiki prezentujące boxart wraz z ustalonymi datami wydania. Według nas Assassin’s Creed III Remastered na 99 % pojawi się na Nintendo Switch! Tylko dlaczego Ubisoft i Nintendo tak zwlekają z oficjalnym potwierdzeniem tej informacji? Czyżby Big N czekało na nadchodzący wielkimi krokami Direct? Mamy nadzieje ze w najbliższym czasie będziemy mogli zamknąć ta sagę, i dostaniemy wreszcie oficjalną zapowiedź tego tytułu na „pstryku”!

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *