NewsRecenzja
NewsArtykuł

Assassin’s Creed III Remastered nie należy do najlepszych portów na Switcha

Assassin’s Creed III pierwotnie wyszedł w 2012 roku na konsole…

22 maja 2019

Assassin’s Creed III pierwotnie wyszedł w 2012 roku na konsole zeszłej generacji (PS3/Xbox 360/Wii U). Po blisko 7 latach od premiery gra doczekała się remastera, który wczoraj miał premierę również na Nintendo Switch. Porty znanych gier na Nintendo Switch mogą wyjść różnie, dlatego przed zakupem powinniśmy sprawdzić jak deweloperzy poradzili sobie z przeniesieniem przygód Connora na konsolę Nintendo.

 

Znany z wszelkich porównań kanał na Youtube  – Candyland – postanowił porównać aż trzy różne wersje Assassin’s Creed III. Pierwszą z nich jest oczywiście remaster na Nintendo Switch, drugą wersją jest remaster wydany na komputerach osobistych, ostatnią porównywaną wersją jest wydana w 2012 roku standardowa edycja gry na PC. Okazuje się, że odświeżona wersja na Nintendo Switch wygląda bardziej jak oryginał niż faktyczny remaster.

 

 

Oczywiście nikt nie oczekiwał wodotrysków, jednak wersja na Nintendo Switch reklamuje się jako „remaster”. Dzięki przenośności Switcha gorsza oprawa byłaby jeszcze do zaakceptowania, niestety nie jest to jedyny zarzut jaki można wycelować w stronę Assassin’s Creed III Remastered. Gra ma problemy z utrzymaniem stabilnych 30 klatek na sekundę. Grę znajdziecie w eShopie za 159,90 zł.

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *