NewsRecenzja
NewsArtykuł

Astral Chain na najnowszym trailerze potwierdza opinie recenzentów!

Na kanale Nintendu UK właśnie pojawił się Launch Trailer do…

27 sierpnia 2019

Na kanale Nintendu UK właśnie pojawił się Launch Trailer do Astral Chain. Jest  to dla was przypomnienie, że już za 3 dni (30 sierpnia) będziecie mieli okazje do zgłębienia się w świat pełen przestępstw, futurystycznej technologii i…… kotów? Tak, dobrze czytacie, koty będą grały w tej produkcji swoją istotną role.

Czy te połączenie spodoba się społeczności, które dostało w tym roku takie dobre produkcje jak Super Mario Maker 2 czy Fire Emblem: Three Houses? Według krytyków mających dostęp do pełnej wersji gry, z pewnością! Na podstawie 47 recenzji, strona Metacritic wystawiło produkcji zespołu PlatinumGames ocenę 88 punktów na 100.  Wśród tych ocen nie trudno znaleźć recenzje, które określały grę niemal jako idealną, dostając najwyższe noty w skali, miedzy innymi recenzje portali Nintendo Insider czy VGC.

Według opisów recenzentów, będziemy mieć do czynienia z brutalnym, ekscytującym, oraz dającym dużo satysfakcji slasherem, który bardzo mocno będzie się skupiał na fabule. Jest ona tak ważna, że twórcy udostępniają tryb, gdzie za nasza walkę jest odpowiedzialna sztuczna inteligencja, przez co możemy skupić się wyłącznie na fabule.  Dodatkowo należy wspomnieć o trybie kooperacji, gdzie będziemy mogli przechodzić historie z drugą osobą.

Na poniższym trailerze, możecie zobaczyć najnowszą produkcje studia odpowiedzialnego za takie tytuły jak Bayonetta czy Nier: Automata. Jeżeli was przekonał, nie zapomnijcie 30 sierpnia zakupić Astral Chain by cieszyć się grą w premierę!

 


Redaktor

Witam_Uprzejmie

Miłośnik planszówek (munchkin!) , Magic The Gathering i o dziwo geografii. Studiuje klimatologie, z którą prawdopodobnie wiążę przyszłość, co z tego przyjdzie, nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Switcha posiadam od stycznia 2019, na którym uwielbiam grać w gry od Nintendo oraz indyki, w których króluje typ rougelike!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *