Shin Megami Tensei V Story Trailer
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Atlus wydał nowy zwiastun fabularny dla Shin Megami Tensei V, który pokazuje konflikt między bogami a demonami

Shin Megami Tensei V to niewątpliwie jedna z najgorętszych tegorocznych…

15 lipca 2021

Shin Megami Tensei V to niewątpliwie jedna z najgorętszych tegorocznych premier na Nintendo Switch. Atlus udostępnił zwiastun fabularny, ujawniający nowe informacje dotyczące postaci oraz świata gry, ale zawiera również fragmenty rozgrywki.

 

 

Zwiastun pokazuje to co dzieje się inwazją demonów, która przejęła Tokio. Video przedstawia również kilka nowych postaci, których wcześniej nie widziano w grze. Widzimy tutaj szkolną koleżankę głównego bohatera, która zdaje się być świadoma nadchodzącej transformacji Tokio i chce odegrać kluczową rolę w historii. Poza tym pokazano również kilka nowych, jak i znajomych demonów z poprzednich części gry, a także różnorodne środowiska; środowiska wewnątrz budynków, kaniony, bagna i nie tylko. W tym dziwnym świecie Da’at gracze napotykają ogromne potwory i mitologiczne bóstwa, a liczba demonów przekracza ilość 200, co zostało ogłoszone przez Atlus.

 

Shin Megami Tensei V pojawi się na Nintendo Switch 12 listopada. Jeśli nie możesz się doczekać piątej części SMT, Atlus niedawno wydał remaster Shin Megami Tensei III Nocturne, który powinien umilić Ci czas przed wydaniem kolejnej gry z serii.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *