Bakugan: Champions of Vestroia
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Bakugan: Champions of Vestroia – połączenie Pokemon oraz Transformers to nowy ex dla Nintendo Switch

Dzisiaj podczas transmisji Nintendo Treehouse Live developer WayForward i Warner…

10 lipca 2020

Dzisiaj podczas transmisji Nintendo Treehouse Live developer WayForward i Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiły grę Bakugan: Champions of Vestroia. Ten tytuł jeszcze w tym roku zawita ekskluzywnie na konsoli Nintendo Switch.

 

 

Bakugan: Champions of Vestroia to zupełnie nowe IP w portfolio WayForward znane w szczególności z serii Shantae. Tytuł można określić jako RPG akcji, bazujące na popularnym w Japonii serialu animowanym. Na pierwszy rzut oka rozgrywka mocno przypomina uwielbianą serię Pokemon  i nic w tym mylnego. W Champions of Vestoria będzie dostępnych 81 Bakuganów, które gracze będą mogli zdobyć i dowodzić. Będzie je można także rozwijać korzystając z 200 różnych umiejętności i ulepszeń. Potężne stworzenia będą zwiększać swoje statystyki podczas pokonywania kolejnych przeciwników.

 

W bitwach gracze biegają w czasie rzeczywistym po arenie, zbierając rdzenie energetyczne i rzucając je swojemu gigantycznemu towarzyszowi. Po zdobyciu wystarczającej mocy Bakugan może uwolnić swoje specjalne ataki oraz moce. Wraz z postępem w rozgrywce, gracze będą mogli tworzyć zespoły składające się z trzech Bakugan i wykonywać ataki drużynowe, gdy zgromadzi się wystarczającą ilość energii.

 

Gra Bakugan zaoferuje tryb fabularny dla jednego gracza pozwalający zostać mistrzem Vestroia. Tytuł posiadać będzie również wieloosobowy tryb online, w którym korzystać będziesz ze swojej drużyn stworzonej i wyszkolonej w trybie solo.

 

Bakugan: Champions of Vestroia będzie dostępny wyłącznie dla Nintendo Switch od 3 listopada. Gra otrzyma wydanie fizyczne, jak i cyfrowe dostępne poprzez sklep Nintendo eShop.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *