Balan Wonderworld Nintendo Switch demo
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Balan Wonderworld otrzyma wersję demonstracyjną już w przyszłym tygodniu

Wszyscy fani platformówek 3D ochoczo wypatrują gry Balan Wonderworld –…

19 stycznia 2021

Wszyscy fani platformówek 3D ochoczo wypatrują gry Balan Wonderworld – nowego projektu tworzonego przez twórców Sonic the Hedgehog i Nights Into Dreams. Jest to pierwsza gra z nowego studia Balan Company pod banderą Square Enix, gdzie główne skrzypce grają legendarni projektanci gier Yuji Naka i Naoto Oshima. Kwadratowi właśnie ogłosili wprowadzenie do sklepu Nintendo Switch eShop wersji demonstracyjnej dla tej gry pod koniec tego miesiąca.

 

 

Wersja demonstracyjna Balan Wonderworld będzie dostępna od 28 stycznia na każdej platformie, na której wydana będzie gra, co oznacza, że ​​gracze będą mogli pobrać ją na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz oczywiście na Nintendo Switch. Demo pozwoli graczom zapoznać się z głównym obszarem gry, jak i z pierwszym, czwartym i szóstym rozdziałem. Dodam, że docelowo twórcy przygotowali aż 12 kompletnie różniących się od siebie rozdziałów. Zainteresowani będą mogli przetestować demówkę zarówno w trybie solo jak i kooperacyjnym. Warto jednak pamiętać, że Square Enix umozliwi graczom przeżycie dwóch godzin rozgrywki z Balan Wonderworld. Po tym czasie wersja demonstracyjna na twoim koncie przestanie działać.

 

Pełna wersja Balan Wonderworld pojawi się na Nintendo Switch 26 marca 2021 roku. Bezpłatna wersja demo dostępna będzie do pobrania z eShopu już w przyszły czwartek – 28 stycznia.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *