Balan Wonderworld Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Balan Wonderworld to platformówka od Square Enix i twórców Sonic

Podczas dzisiejszej prezentacji Xbox Series X otrzymaliśmy zapowiedź jednego tytułu,…

23 lipca 2020

Podczas dzisiejszej prezentacji Xbox Series X otrzymaliśmy zapowiedź jednego tytułu, który zostanie wydany także na Nintendo Switch. Jest to platformówka o tytule Balan Wonderworld, tworzona przez Yuji Naka i Naoto Ohshimę znanych głównie z gry Sonic the Hedgehog. Gra zostanie wydana przez Square Enix wiosną 2021 roku.

 

 

Oto oficjalny opis Balan Wonderworld udostępniony przez Square Enix:

 

Witamy w Balan Wonderworld: wspaniałym show, jak nigdy dotąd!
Kurtyny zostały podniesione, aby zaprezentować nową platformówkę akcji 3D, stworzoną przez legendarnych twórców Yuji Naka i Naoto Ohshimę.
Dwanaście różnych opowieści czeka na graczy w dziwacznej i wyimaginowanej krainie Wonderworld. Jako gwiazda serialu możesz korzystać z mocy 80 różnych kostiumów podczas eksploracji labiryntowych etapów, wypełnionych niezliczonymi sztuczkami i pułapkami, aby dotrzeć do sedna każdej historii.
Podróżując przez tę krainę między fantazją a rzeczywistością, musisz znaleźć sposób, aby przywrócić równowagę innym i sobie.

 

Akcja gry osadzona jest w „Wonderworld” i zainspirowana teatrem, a bohaterowie Leo i Emma grają w 12 różnych opowieściach pod przewodnictwem „tajemniczego klauna” Balana. Użyjesz ponad 80 niezwykłych kostiumów, które zmieniają wygląd Leo i Emmy, nadając im fantastyczne moce – takie jak chodzenie po powietrzu, zamrażanie czasu lub manipulowanie przedmiotami. Wszystko po to, aby pokonać wszystkich wrogów na swojej drodze.

 

Balan Wonderworld to pierwsza gra Balan Company, która zostanie wydana przez Square Enix dzięki podpisaniu stosownej umowy. Tytuł ten dostępny będzie na Nintendo Switch w wersji fizycznej oraz cyfrowej. Premiera planowana jest na wiosnę przyszłego roku.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *