Baldur’s Gate II: Enhanced Edition

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: RPG

Data premiery: 15.10.2019

Wydawca: Beamdog

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: napisy

Pegi: 16

Nasza ocena


Baldur’s Gate II: Enhanced Edition

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: RPG

Data premiery: 15.10.2019

Wydawca: Beamdog

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: napisy

Pegi: 16

Ocena użytkowników:
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:


Baldur’s Gate II: Enhanced Edition to remaster jednej z najsłynniejszych gier RPG. Pierwotna wersja została stworzona przez studio Bioware w 2000 roku. Przeniesieniem gry na konsole zajęło się studio Beamdog, które wprowadziło masę usprawnień. Gra otrzymała nowe tekstury, wyższe rozdzielczości, dodano nowe efekty specjalne, a sterowanie zostało dostosowane do przycisków na padzie.

 

Fabuła

Gra kontynuuje wydarzenia z części pierwszej. Postać gracza zostaje porwana przez potężnego czarodzieja Irenicusa, który próbuje skraść moc drzemiącą w naszym protagoniście. Dość szybko udaje mu się uciec z niewoli maga. Szczęście nie trwało jednak długo, Imoen, czyli siostra bohatera, zostaje porwana przez nieznanych magów, którzy zabierają ją do swojego więzienia. Naszym głównym celem jest zrobienie wszystkiego, żeby uratować swoją przybraną siostrę.

 

Rozgrywka

Podobnie jak w pierwszej części rozgrywka odbywa się w rzucie izometrycznym. W grze będziemy przemierzać fantastyczne krainy, w których będziemy rozmawiać z niezliczoną ilością postaci niezależnych. To głównie dla nich będziemy wykonywać przeróżne, często niebezpieczne misje. Dzięki temu będziemy zbierać doświadczenie potrzebne do rozwijania naszej postaci. Jest to bardzo istotny element rozgrywki, statystyki oraz umiejętności postaci bazują na drugiej edycji Dungeons & Dragons. Walka również nie uległa większym zmianom względem pierwszej części. Starcia toczą się w czasie rzeczywistym. Gracz steruje drużyną postaci składającą się z maksymalnie 6 postaci. W grze również jest obecna aktywna pauza. Druga część oferuje multiplayer do 6 osób jednocześnie, pozwala również na import postaci z części pierwszej.

 

TRAILER

 

 

 

Na temat

Sorry, no related articles to display.