Bayonetta 2

Rating: 8.0/10. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Akcja, Hack and Slash

Data premiery: 16.02.2018

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 16

9

Nasza ocena


Bayonetta 2 Nintendo Switch Okladka

Gatunek: Akcja, Hack and Slash

Data premiery: 16.02.2018

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 16

Ocena użytkowników:
Rating: 8.0/10. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

9


Bayonetta 2 to gra będącą kontynuacją popularnej gry fantasy na konsolę Nintendo Switch. W grze należy wcielić się w tytułową wiedźmę. Za zadanie ma się uratować duszę przyjaciółki. Ważne jest to, że ta przyjaciółka wcześniej uratowała życie Bayonetty, dlatego należy się jej odwdzięczyć za poświęcenie. Koleżanka trafiła do piekła, skąd nie może wydostać się samodzielnie, dlatego gracz będzie musiał ją stamtąd wyzwolić. Oczywiście po drodze będzie trzeba stoczyć wiele rozmaitych walk, które nie zawsze będą z góry nastawione na zwycięstwo.

 

Istotną informacją dla graczy, którzy nie mieli styczności z pierwszą częścią jest to, że bardzo szybko można opanować podstawowe ciosy, które z czasem są coraz bardziej efektowne. To sprawi, że można poradzić sobie z każdym przeciwnikiem i przybliżyć się do tego, aby uratować swoją przyjaciółkę z piekła. Zadanie to wymaga jednak wiele czasu. Bayonetta może przez cały ten czas władać magią, którą udoskonala się podczas trwania rozgrywki, dlatego warto nieco nad tym popracować.

 

Bayonetta 2 daje zainteresowanym różnorodne możliwości, można pokonywać kolejne misje, aby zbliżać się do zrealizowania wyznaczonego celu. Można też postawić na współpracę z innymi graczami lub też na rozgrywkę punktową, w której trzeba zdobyć jak największą ilość punktów, aby okazać się najlepszym. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, poza tym można też liczyć na wiele rozmaitych efektów specjalnych, które sprawiają, że gra staje się atrakcyjniejsza dla ludzkiego oka i chętniej się do niej wraca.

 

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Bayonetta 2 Nintendo Switch

 

Na temat