The Elder Scrolls: Blades Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Bethesda przesunęła The Elder Scrolls: Blades na początek 2020 roku

Bethesda ogłosiła, że zapowiedziana podczas E3 produkcja The Elder Scrolls:…

27 listopada 2019

Bethesda ogłosiła, że zapowiedziana podczas E3 produkcja The Elder Scrolls: Blades nie będzie dostępne na Nintendo Switch w tym roku. Premiera została przesunięta na „początek 2020 roku” czytamy w zaktualizowanym poście na stronie TES: Blades.

 

Wiemy, jak chętni są nasi gracze, aby zanurzyć się w Blade na Nintendo Switch i ciężko pracowaliśmy, aby to się stało. Niestety, pośród wszystkich innych zmian, które wprowadzamy w Blades, musieliśmy opóźnić wydanie Switcha do początku 2020 roku. Nie możemy się doczekać, aż będziesz mógł rozpocząć swoją misję w Blades na Switchu i jesteśmy pewni, ze dodatkowy czas pozwoli nam dostarczyć dopracowaną rozgrywkę, na którą zasługują nasi fani. Dziękujemy za cierpliwość! Jak wspomnieliśmy w poprzednim Town Hall, mecze PvP będą międzyplatformowe między wersjami mobilnymi, a wersją Switch po wydaniu.

 

Darmowy tytuł The Elder Scrolls: Blades wydany został na Android i iOS w kwietniu tego roku. Blades na Nintendo Switch zawiera również funkcje kontroli ruchu i wsparcie między progresjami – co oznacza, że ​​możesz kontynuować swoją rozpoczętą sesję na Switchu lub telefonie komórkowym.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *