Blair Witch Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Blair Witch na Nintendo Switch napędzi nam stracha już w czerwcu

Bloober Team, polskie studio znane z takich gier jak Layers…

28 maja 2020

Bloober Team, polskie studio znane z takich gier jak Layers of Fear, czy Observer ustaliło datę premiery najnowszej gry pt. Blair Witch na Nintendo Switch. Ich pierwszoosobowy survival horror napędzi nam stracha już 25 czerwca. Co więcej, wydawca opublikował z tej okazji zupełnie nowy trailer:

 

 

Blair Witch w Switchowej wersji dostępny będzie wyłącznie cyfrowo w kwocie 29.99 EURO. Wedle zapewnień producentów, tytuł wspierać będzie zarówno funkcję HD Rumble, jak i ekran dotykowy w menu gry.

 

 

Twoje największe obawy będą z tobą, gdziekolwiek się wybierzesz. Blair Witch przybywa na Nintendo Switch! Obejrzyj i dowiedz się!
 
Jest rok 1996. Młody chłopak znika w lesie Black Hills w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland. Jako Ellis, były policjant z niespokojną przeszłością, dołączasz do poszukiwań. To, co zaczyna się jako zwykłe śledztwo, wkrótce zamienia się w niekończący się koszmar, gdy stajesz w obliczu swoich lęków i Blair Witch, tajemniczej siły, która nawiedza lasy … Blair Witch to osadzona w filmie fabuła horroru psychologicznego z perspektywy pierwszej osoby. wiedza Blair Witch.
 
W zeszłym roku Blair Witch posłał dreszcze po komputerach PC, Xbox One i PlayStation 4. Teraz zbliża się czas eksploracji Black Hill Forest w dowolnym miejscu i czasie dzięki wersji Nintendo Switch.

 

Czy jesteście zainteresowani przeżyciem mrożącej krew w żyłach przygody w grze Blair Witch na Nintendo Switch? Czekamy na wasze komentarze!


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *