Overwatch Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Blizzard jest otwarty na dalszą współpracę z Nintendo

Diablo III: Eternal Collection to jak na razie jedyna gra…

18 maja 2019

Diablo III: Eternal Collection to jak na razie jedyna gra z portfolio Blizzard na Nintendo Switch. Na hybrydowej konsoli trzecie Diablo otrzymało drugie życie i śmiało można uznać za jedną z najlepszych gier, jakie pojawiły się na sprzęcie Nintendo w zeszłym roku. Wygląda na to, że współpraca na lini Blizzard – Nintendo to nie był jednorazowy wyskok.

 

Prezes Blizzard Entertainment, J. Allen Brack podczas wywiadu z Gamesbeat został zapytany o dalsze plany dotyczące konsoli Nintendo Switch. Jego odpowiedz jest jednoznaczna – Blizzard jest gotowy na dalszą współpracę z Nintendo:

 

To nie jest śmieszne. Chcielibyśmy – myślimy o niej jako o innej platformie. Ma kilka unikalnych właściwości, których nie mają platformy Xbox i Sony. Myślenie o tym, jakie gry mają sens dla tego typu konsoli, jest czymś, czego nigdy nie przestanę robić.

 

Prezes Blizzard w dalszej części wywiadu wspomina przyjęciu Diablo III na Nintendo Switch oraz świetnej kooperacji z Nintendo:

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nintendo jest świetnym partnerem. Jesteśmy fanem tej platformy, fanem Nintendo, fanem serii gier od Nintendo, fanem Switcha. To naprawdę dobra platforma i jest naprawdę przyjemnie się na niej gra. Pojawiły się różne gry, które są dobrym doświadczeniem. Częścią tego jest miłość do Nintendo oraz myślenie, że Diabloo jest wspaniałym doświadczeniem na tej platformie. Cieszę się, że ci się podobało. Kocham to.

 

Czyżby w najbliższym czasie szykowały się jakieś gorące zapowiedzi od Blizzard na Switcha? Jesteśmy za! Wielu graczy sprawdziłoby swoje umiejętności w Overwatch, czy ograło setki karcianych pojedynków w Heartstone.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *