Bloodstained: Curse Of The Moon 2 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Bloodstained: Curse of the Moon 2 z datą premiery. Tytuł otrzyma lokalny co-op

Jak informowaliśmy kilka dni temu, Bloodstained: Curse of the Moon…

27 czerwca 2020

Jak informowaliśmy kilka dni temu, Bloodstained: Curse of the Moon 2 zostało ujawnione podczas New Games Plus Expo. Dzisiaj w Inti Creates ogłosiło, że kontynuacja Curse of the Moon ukaże się 10 lipca 2020 r. Wydawca opublikował również zupełnie nowy zwiastun:

 

 

Curse of the Moon 2 łączy klasyczną akcję 2D i mroczną, 8-bitową estetykę z nowoczesną grywalnością. Powraca struktura wielu scenariuszy z poprzedniego tytułu z epicką nową historią nadzorowaną przez samego IGA (Koji Igarashi).
 
Gracze przejmują kontrolę nad Zangetsu, szermierzem z dalekiego wschodu, który żywi głęboką urazę do rodzaju demonicznego i alchemików, którzy je przywołali. Zangetsu musi walczyć o swoją drogę do twierdzy demonów, ale nie musi tego robić sam! Zangetsu może sprzymierzyć się z nową obsadą postaci, które spotyka po drodze, i dodać je do grywalnej listy.
 
W grze Curse of the Moon 2 pojawiają się trzy zupełnie nowe grywalne postacie, w tym egzorcysta Dominique. Można również grać wszystkimi postaciami z oryginalnej gry Curse of the Moon! Każda nowa postać dodaje różnorodne opcje rozgrywki, umiejętności i sposoby ukończenia wielu etapów gry.
 
Gracze mogą również tworzyć duety łowców demonów w lokalnej kooperacji dla dwóch graczy, dostępnej po raz pierwszy w serii! Współpracuj z przyjacielem, mieszaj i łącz mocne strony dwóch różnych postaci i podbijaj etapy na nowe i ekscytujące sposoby.

 

Bloodstained: Curse of the Moon 2 zostanie wydany 10 lipca 2020 roku w cenie 14,99 €

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *