Borderlands 3 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Borderlands 3 zmierza na Nintendo Switch! Gra otrzymała klasyfikację PEGI

PEGI, europejska instytucja zajmująca się klasyfikacją gier wideo dzisiejszego dnia…

1 grudnia 2022

PEGI, europejska instytucja zajmująca się klasyfikacją gier wideo dzisiejszego dnia wystawiła ocenę dla gry Borderlands 3 na konsolę Nintendo Switch. Wskazuje to, że gra jest gotowa do wydania i kwestią dni lub tygodni jest oficjalne ogłoszenie ze strony Take2.

 

 

Borderlands 3 zostało pierwotnie wydane na PS4, Xbox One i PC we wrześniu 2019 r. Europejski system klasyfikacji wiekowej wymienił wszystkie edycje gry Borderlands 3 i jej zawartość do pobrania, chociaż nie jest jasne, czy wersja na Nintendo Switch będzie zawierała całą zawartość w pakiecie, czy też będzie sprzedawana osobno.

 

Seria Borderlands jest bardzo bliska konsoli Nintendo Switch. Posiadacze tej platformy dotychczas otrzymali pakiet Borderlands Legendary Collection zawierające Borderlands, Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre Sequel. Spin offy w postaci obu gier Tales from the Borderlands także są dostępne na Switchu. Nic więc dziwnego, że wydawca zdecydował się na przeportowanie ostatniej gry z głównej serii.

 

Data premiery Borderlands 3 na hybrydowej konsoli Nintendo nie jest jeszcze znana. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że więcej szczegółów na temat tego wydania otrzymamy podczas tegorocznej imprezy The Game Awards 2022, która odbędzie się już 9 grudnia. Jest to idealna okazja na ogłoszenie światu tak dobrej informacji!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *