mario luigi Brothership
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Bracia, Mario i Luigi powracają w wielkim stylu na Nintendo Switch – zobacz, co przynosi Brothership!

Podczas  prezentacji Nintendo Direct światło dzienne ujrzała zapowiedź, na którą…

18 czerwca 2024

Podczas  prezentacji Nintendo Direct światło dzienne ujrzała zapowiedź, na którą fani serii Mario & Luigi czekali dziewięć długich lat. Nintendo oficjalnie ogłosiło premierę nowej gry z tej kultowej serii – „Mario & Luigi: Brothership”, która stawia przed graczami zupełnie nowe wyzwania na konsoli Nintendo Switch.

 

 

Ostatnia gra z serii, „Bowser’s Inside Story”, zadebiutowała na Nintendo DS w 2009 roku, a dziewięć lat później doczekała się reedycji z dodatkowymi treściami i całkowicie nową fabułą na konsoli 3DS. „Mario & Luigi: Brothership” jednak otwiera nowy rozdział pełen przygód braci Mario, którzy tym razem zasiądą za sterami własnego statku, aby wyruszyć na poszukiwanie drogi powrotu do Królestwa Grzybów.

Podczas swojej wyprawy Mario i Luigi będą musieli wykazać się więzią braterskiej miłości, współpracując ze sobą, by pokonywać przeszkody i zwyciężać w starciach z bossami. Ich przygoda zaprowadzi ich do świata pełnego wysp, każda z nich kryje nowe wyzwania i tajemnice.

To niezwykle ekscytujący czas dla fanów Mario. Oprócz „Brothership”, niedawno mieliśmy okazję cieszyć się z premier takich tytułów jak długo oczekiwany remake „Paper Mario: The Thousand-Year Door”, remake „Super Mario RPG” z listopada oraz „The Origami King” z 2020 roku. Nintendo Switch szybko staje się rajem dla miłośników RPG-ów z Mario w roli głównej.

Na szczęście, aby zagrać w najnowszą grę z serii Mario & Luigi, nie będziemy musieli czekać zbyt długo. „Mario & Luigi: Brothership” ukaże się już 7 listopada tego roku, ekskluzywnie na konsoli Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *