Brothers A Tale of Two Sons Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Brothers: A Tale of Two Sons pojawi się na Nintendo Switch już 28 maja!

Brothers: A Tale of Two to jedna z tych produkcji…

21 maja 2019

Brothers: A Tale of Two to jedna z tych produkcji które warto poznać jeśli szukasz gry z niesamowitym wątkiem fabularnym. Wielokrotnie nagradzana gra dostępna jest niemal na wszystkich platformach, wyłączając z tej listy Nintendo Switch. A wedle najnowszych zapowiedzi i konsola Nintendo otrzyma swoja wersje i to już 28 maja!

 

Gra Brothers: A Tale of Two opowiada o dwóch braciach przemierzających malownicze krainy w poszukiwaniu lekarstwa dla chorego ojca. Dotychczas na innych platformach musieliśmy kierować dwoma braćmi, przełączając się miedzy nimi w trybie dla jednego gracza. Wersja na Nintendo Switch jako jedyna w zestawieniu otrzyma zupełnie nowy tryb pozwalający cieszyć się ta niesamowita przygodą grając w dwie osoby dzięki trybowi co-op. Oczywiście nic nie będzie stało na przeszkodzie by przejść te grę w trybie dla jednego gracza.

W wersji na Nintendo Switch pojawi się także ekskluzywna zawartość bonusowa, w tym komentarze za kulisami od reżysera Josefa Faresa i galeria concept art.

 

Produkcja od studia Starbreeze będzie miała premierę na Nintendo Switch już 28 maja. Gra została wyceniona na kwotę 60 złotych i dostępna jest wyłącznie cyfrowo w Nintendo eShop. Jeśli zdecydujesz się na złożenie pre-orderu Brothers: A Tale of Two możesz liczyć na 10 % rabat.

 

Wydawca 505 Games opublikowal rowniez trailer dla Brothers: A Tale of Two Sons w wersji na Nintendo Switch:

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *