Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo oferuje bezpłatną naprawę Joy-Conów w Europie, w tym w Polsce!

Nintendo ogłosiło, że będzie oferować bezpłatne naprawy kontrolerów Joy-Con w…

4 kwietnia 2023

Nintendo ogłosiło, że będzie oferować bezpłatne naprawy kontrolerów Joy-Con w Europie. Obejmuje to graczy w Polsce, którzy doświadczyli problemów ze swoimi kontrolerami Joy-Con.

 

Firma przyznała, że niektóre kontrolery Joy-Con mogą mieć problemy z „dryfem”, co może powodować, że postacie poruszają się samodzielnie w grach. Nintendo naprawi kontrolery Joy-Con bezpłatnie, niezależnie od tego, czy są jeszcze na gwarancji.

Gracze, którzy doświadczyli driftu Joy-Con, mogą skontaktować się z obsługą klienta Nintendo, aby umówić się na naprawę. Firma zadeklarowała, że naprawi kontrolery i zwróci je w ciągu tygodnia od ich otrzymania. Ta oferta dotyczy wszystkich kontrolerów Joy-Con, zarówno tych, które były dołączone do konsoli Nintendo Switch, jak i tych, które zostały zakupione osobno.

 

Nintendo nie określiło, jak długo ta oferta będzie dostępna, więc zachęcamy graczy, którzy doświadczają dryfu Joy-Con, do jak najszybszego skontaktowania się z obsługą klienta. Swoją naprawę możesz zarezerwować pod tym linkiem.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *