Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Call of Cthulhu i Vampyr jeszcze w tym roku na Nintendo Switch!

Francuski wydawca gier Focus Home Interactive poinformował, że zapowiadany wcześniej…

10 kwietnia 2019

Francuski wydawca gier Focus Home Interactive poinformował, że zapowiadany wcześniej Vampyr wyjdzie w 2019 roku, dodatkowo zapowiedziano przeniesienie ostatniej gry z uniwersum Lovecrafta – Call of Cthulhu – na Nintendo Switch. Obie te gry charakteryzuje mroczny i ciężki klimat, dlatego bardziej dojrzali gracze powinni się ucieszyć na wieść o pojawianiu się tego typu gier na Switch’u

 

Call of Cthulhu jest oficjalną grą zainspirowaną przez klasyczny, papierowy system RPG wydany przez Chaosium. Akcja dzieje się w 1924 roku na odizolowanej wyspie Darkwater. Gracz wciela się w Pierce’a, prywatnego detektywa, który przygląda się tragicznej śmierci rodziny Hawkins. Pierce wkrótce zostaje wciągnięty w przerażający świat konspiracji, kultystów i lovecraftowego horroru.

 

Tutaj nic nie jest takie jakim się wydaje. Rozsądek często jest zastępowany szeptami, które wydobywają się z mroku. Na drodze głównego bohatera staną między innymi nieznane stworzenia i złowieszcze kulty. Jego umysł będzie wystawiony na próbę, od zdrowia psychicznego po psychozę, jego zmysły będą kwestionować wszystko co się dookoła niego znajduje i przestanie ufać komukolwiek.

 

Jeżeli sam opis do was nie przemawia, to może zrobi to zwiastun wersji na konkurencyjne konsole:

 

 

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *