Call of the Sea Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Call of the Sea zmierza na Nintendo Switch. Produkcja została oceniona na Tajwanie

Bardzo dobrym źródłem przecieków stały się agencje klasyfikujące gry według…

8 maja 2021

Bardzo dobrym źródłem przecieków stały się agencje klasyfikujące gry według wieku w różnych krajach. Wielokrotnie na łamach serwisu puszczaliśmy info o wystawieniu ocenie dla danej gry, która po kilku tygodniach/miesiącach zostawała ogłoszona przez wydawcę. Wygląda na to, że przygodowa gra Call of the Sea od Raw Fury i Out of the Blue zmierza na Nintendo Switch.

 

 

Najnowsze rewelacje pochodzą z Tajwanu, gdzie tamtejsza agencja ds. klasyfikacji gier oceniła Call of the Sea zarówno w edycji na Nintendo Switch, jak i konsolę PlayStation 4. Call of the Sea zadebiutowało 8 grudnia na PC, Xbox One, Xbox One i Xbox Series X/S, będąc dotychczas ekskluzywnym tytułem na sprzęt Microsoftu.

 

Call of the Sea to pierwszoosobowa gra przygodowa pełna zagadek i wyzwań. Jej akcja dzieje się w latach trzydziestych XX wieku, gdzie grupa naukowców podróżuje na nieznaną wyspę na Pacyfiku zamierzając zbadać to miejsce, jednak szybko wpadają oni w kłopoty. Gracz jako Norah – żona jednego z naukowców wyrusza w misję ratunkową, by odnaleźć męża. Podczas gdy Norah bada ślady starożytnej cywilizacji i  napotyka dziwne nadprzyrodzone zjawiska, które doprowadzą ją do zmierzenia się z jeszcze większą zagadką niż mogło jej się wydawać.

 

Chociaż oczywiście nie jest to oficjalne potwierdzenie Call of the Sea na Nintendo Switch, przedwczesne klasyfikacje zwykle wskazują na zbliżające się ogłoszenie. Aby dowiedzieć się, czy tak się stanie, musimy tylko poczekać na dalsze aktualizacje ze strony twórców oraz wydawcy.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *