NewsRecenzja
NewsArtykuł

CD Projekt Red poszukuje pracowników do tworzenia rozgrywki cross-platformowej

Jakiś czas temu pisaliśmy o francuskim sklepie, który dodał do…

20 lutego 2019

Jakiś czas temu pisaliśmy o francuskim sklepie, który dodał do swojej oferty Wiedźmina 3 i Assassin’s Creed 3 na Nintendo Switch (ten drugi tytuł się sprawdził!). Co prawda ciężko uwierzyć w przeniesienie tak wymagającej gry jak trzecia część przygód Geralta, ale jest może szansa na inną grę z tej serii.

 

CD Projekt Red dodał ogłoszenie o pracę w GOG Galaxy, poszukują oni osoby, która między innymi pomoże im w stworzeniu aplikacji, która miałaby składować gry i przyjaciół ze wszystkich platform w jednym miejscu. Pomogłaby też w graniu, bądź łączeniu się graczy z każdej platformy (Steam, GOG.com, Playstation, Xbox oraz Nintendo Switch).

 

 

 

 

 

Nie wiemy do końca czy chodzi o konkretny tytuł czy Redzi po prostu chcą stworzyć platformę, która ułatwi implementowanie rozgrywki cross-platformowej deweloperom i zapewni wygodę w korzystaniu klientom.

 

Jaki tytuł z portfolio CD Projekt Red chcielibyście zobaczyć na Nintendo Switch? Gwinta, Wiedźmińskie Opowieści, czy może jednak wciąż liczycie na Dziki Gon?

Źródło: Nintendolife.com


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *