NewsRecenzja
NewsArtykuł

CD Projekt Red zmieści całego Wiedźmina III na jednym kartridżu!

Niewątpliwie ogłoszenie Wiedzmina III Dziki Gon podczas targów E3 było…

13 czerwca 2019

Niewątpliwie ogłoszenie Wiedzmina III Dziki Gon podczas targów E3 było wielką niespodzianką dla posiadaczy Nintendo Switch. Po chwilowej euforii sama zapowiedź zrodziła kilka istotnych pytań. Jedno z nich brzmi, w jaki sposób CD Projekt Red ma zamiar zapakować tak ogromną produkcję w pudełka? Wielu wydawców miało z tym problem, często idąc na łatwiznę, każą nam pobierać wielkie aktualizacje zajmujące kilka GB. Zdarzają się nawet przypadki, w których po otwarciu pudełka z grą znajdujemy tam kod, dzięki któremu pobieramy całą produkcję na pamięć konsoli!

 

Oficjalny kanał Wiedźmina na Twiterze opublikował informację, dzięki której poznaliśmy ogólny rozmiar wersji na Switcha. Wiedzmin III wraz z wszystkimi dodatkami „waży” blisko 32 GB! Jeśli zastanawiasz się w tym momencie o zakupie większej karty SD lub masowej archiwizacji aktualnych produkcji to mamy dla was dobrą informację. CD Projekt dla tej produkcji zainwestuje w najbardziej pojemne kartridże dla Nintendo Switch, czyli te o pojemności 32 GB. Także, cały gra zostanie zapisana na jednym nośniku i nie będzie wymagane pobieranie dodatkowych danych, by móc cieszyć się tą produkcją. Brawa dla CDP, wielu wydawców powinno brać z was przykład!

 

Dla przypomnienia Wiedzmin III Dziki Gon ma pojawić się na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Dokłada data premiery powinna zostać ujawniona w ciągu najbliższych kilku tygodnii.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *