NewsRecenzja
NewsArtykuł

Chcesz podłączyć swojego Switcha do laptopa? Oto Genki: ShadowCast

Human Things rozpoczęło na Kickstarterze kampanię dla urządzenia zwanego Genki:…

23 grudnia 2020

Human Things rozpoczęło na Kickstarterze kampanię dla urządzenia zwanego Genki: ShadowCast. Celem kampanii było uzbieranie $30,000, jednakże w chwili obecnej jest to już ponad $340,000. Można się więc spodziewać, że to sprytne urządzenie rzeczywiście powstanie i z pewnością znajdzie wielu nabywców.

 

Genku: ShadowCast jest reklamowane jako „najprostszy sposób” na podpięcie swojej konsoli do komputera. Jednak poza Switchem będzie ono również współpracować z PlayStation 5 oraz Xbox Series S/X.

 

 

Poza tą podstawową funkcją, czyli podłączeniem konsoli do komputera dostępne będą również dodatkowe opcje.

 

Piękno możliwości podłączenia naszej konsoli do komputera oznacza, że możesz nagrywać, edytować i strumieniować swój gameplay. Chociaż nie będzie to ten sam poziom, co w przypadku profesjonalnych kart kosztujących 5-10 razy więcej, to jednak jej możliwości są więcej jak wystarczające, aby nagrywać większość gameplay`ów, jest również bardzo elastyczna i łatwa w użyciu w przypadku wielu platform.

 

Poniżej wideo prezentujące zastosowanie i możliwości urządzenia. Natomiast kampanię można wesprzeć tutaj.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *