Commandos 2 HD Remaster Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Commandos 2 HD Remaster ukaże się na Nintendo Switch już w przyszłym miesiącu

Zremasterowana wersja kultowej taktycznej strategii Commandos 2 wkrótce zawita na…

4 listopada 2020

Zremasterowana wersja kultowej taktycznej strategii Commandos 2 wkrótce zawita na konsoli Nintendo Switch! Ogłoszenie pochodzi od wydawcy Kalypso Media oraz developer Raylight Games wraz z premierowym zwiastunem. Commandos 2 – HD Remaster ukaże się na konsoli Nintendo 4 grudnia.

 

 

Commandos 2 – HD Remaster na Nintendo Switch  zaoferuje grafikę w wysokiej rozdzielczości, wraz ze zoptymalizowanym sterowaniem dla dla Joy-Conów oraz Pro Controller. Zmiany dla Switchowej wersji dotyczyć będą również interfejsu, jak i poprawionego samouczka. Koch Media – wydawca gry na polskim rynku informuje, że Commandos 2 na Nintendo Switch ukaże się zarówno w fizycznej, jak i cofrowej wersji. Co więcej, remaster Commandos 2 otrzyma polską wersję językową (napisy).

 

Więcej o grze Commandos 2 – HD Remaster

Commandos 2 – HD Remaster to prawdziwy hołd dla jednego z największych dzieł w historii gier. Po raz pierwszy na Nintendo Switch™ przeżyj jeszcze raz emocje ze strategii czasu rzeczywistego oryginalnie stworzonej przez legendarne Pyro Studios, która zdefiniowała gatunek.
 
Przejmij kontrolę nad elitarną grupą komandosów i zapuść się głęboko na terytorium wroga. Wykorzystaj umiejętności komandosów, by wypełnić wiele niezwykle wymagających misji osadzonych w realiach II wojny światowej. Przygotuj się na stawienie czoła przeważającym siłom wroga, by działając w ukryciu, odmienić losy wojny.

 
 
Uwielbiane przez fanów Commandos 2 w zremasterowanej edycji pojawi się na sklepowych półkach od 4 grudnia w cenie około 129 złotych.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *