NewsRecenzja
NewsArtykuł

Conway: Disappearance At Dahlia View to thriller pełen zagadek, który swoją premierę będzie mieć w listopadzie

Produkcje oferujące wciągającą fabułę i mnóstwo zagadek są obecnie bardzo…

6 września 2021

Produkcje oferujące wciągającą fabułę i mnóstwo zagadek są obecnie bardzo popularne. W końcu co może być przyjemniejszego niż odkrywanie kolejnych przestępstw i mrocznych tajemnic siedząc wygodnie w fotelu ze Switchem w dłoniach? Tytułem, który wychodzi naprzeciw takim potrzebom gracza jest Conway: Disappearance At Dahlia View, który swoją premierę będzie miał 2 listopada na wszystkich platformach.

 

Od twórców Ether One i The Occupation, Conway: Disappearance At Dahlia View to porywający thriller obserwacyjny, którego akcja rozgrywa się w Anglii w latach 50. XX wieku. Kiedy 8-letnia Charlotte May zostaje zgłoszona jako zaginiona w Dahlia View, emerytowany detektyw Robert Conway stara się dojść do prawdy o jej zniknięciu, obserwując swoich sąsiadów z okna swojego mieszkania i analizując ich zachowanie. Gdy podejrzenia nasilają się, Conway rozpoczyna własne śledztwo w sprawie zniknięcia Charlotte May, podążając za tropami, odkrywając nowe dowody i układając elementy układanki na nieprzewidywalnej ścieżce do prawdy.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *