Crash bandicoot 4: It's About Time Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas trafi na Nintendo Switch już w marcu!

Można powiedzieć Najwyższy Czas! Crash Bandicoot 4: It’s About Time…

9 lutego 2021

Można powiedzieć Najwyższy Czas! Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostało właśnie potwierdzone w edycji na Nintendo Switch. Informację o porcie najnowszego Crasha opublikowało Activision z okazji 25 lecia marki. Nintendo nie pozostało z tyłu i już wrzuciło stosowne info na Twittera, Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas będzie miało swoją premierę 12 marca:

 

 

Plotki oraz wszelakie zeszłoroczne raporty sugerowały, że prędzej czy później Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostanie przeportowany również na Nintendo Switch. I w tym przypadku jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, bo wydawało się, że twórcy z Toys for Bob będą potrzebowali nieco więcej czasu na przeniesienie w 100% najnowszej produkcji z Crashem, Coco i przebiegłym Neo Cortex’em. Dla przypomnienia zeszłoroczne wydanie na PS4 oraz Xbox One ukazało się na rynku 16 września.

 

Wszyscy zainteresowani Crash Bandicoot 4: It’s About Time mogą już składać zamówienia przedpremierowe na cyfrową wersje dostępną w sklepie eShop. Tytuł został wyceniony na kwotę 189,99 zł. Wkrótce w polskich game sklepach powinny również pojawić się pre ordery na fizyczne wydanie, o czym poinformujemy was specjalnym cenowym raportem. Pamiętajcie, z nami zawsze kupicie najtaniej 😉

 

Crash Bandicoot 4 Najwyższy Czas Eshop Cena

 

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas dnia 12 marca ukaże się nie tylko na Nintendo Switch, lecz również na konsolach next-gen, które zaoferują m.in. rozdzielczość 4K oraz super szybkie ładowanie dzięki wykorzystaniu dysków SSD. Natrualnie, opcje te nie będą dostępne w edycji na Switcha, choć nie zmienia to faktu, iż kolejna świetna platformówka ukaże się na przenośnej hybrydzie Nintendo!

Oficjalny kanał Nintendo na YouTube opublikował już premierowy zwiastun z ogłoszenia Crash Bandicoot 4: It’s About Time na Switcha:

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *